dlk.zt.ua

Послуги

1. Податкове право

Величезний досвід досудового та судового оскарження повідомлень-рішень податкових органів. З 2010 року позитивний результат нашої роботи це скасування рішень податкової міста Житомира на суму понад 55 млн грн. 

 Супроводжуємо будь-яку перевірку у Житомирі та Житомирській області, допомагаємо правильно оформити первинну документацію під спірні операції, знизити ризики виявлення порушень. 

 Не секрет, що з прийняттям нового кримінально-процесуального кодексу, результати Акта перевірки в якому описані порушення податкового законодавства на суму понад 609 тис. грн (2014) є підставою для реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань і проведення відповідних уже слідчих дій. 

 Простіше кажучи, з посадової особи підприємства Ви автоматично стаєте фігурантом кримінальної виробництва, до Вас можу прийти з обшуком, прослуховувати Ваш телефон, допитувати Ваших співробітників. 

 Вам не потрібно буде окремо займатися пошуком адвоката у кримінальних справах в Житомирі, ми гідно захистимо Ваші інтереси на всіх етапах і заощадимо Ваші кошти.

2. Абонентське обслуговування

Ви регулярно потребуєте послуг юриста в Житомирі, ми можемо допомогти Вам заощадити гроші і отримати при цьому послуги на найвищому рівні. 

За фіксовану плату, штат юристів нашої компанії надасть Вам весь комплекс послуг, необхідний для супроводу Вашої діяльності. 

Для організацій і для громадян діють три пакети надання послуги абонентського обслуговування, «Економ», «Стандарт» і «VIP». Ціна від 2500,00 грн. на місяць. 

Перевагами є 

Перше. Вам немає необхідності працевлаштування юриста, яке супроводжується проблемами пошуку кандидата на посаду, забезпечення робочим місцем, створення умов роботи, соціальне забезпечення працівника (відпустка, лікарняний, сімейні проблеми). 

Друге. Не буває фахівців "у всьому". Один юрист не в змозі бути одночасно фахівцем в судовому процесі, роботі з контролюючими органами і при цьому давати грамотні консультації в галузі трудових правовідносин або банківських справ. 

Третє. Це пряма економія Ваших коштів.

3. Кримінальні справи

У 2013 році в Україні був прийнятий новий кримінально процесуальний кодекс, в якому значно розширено права адвоката, як в інтересах захисту, так і в інтересах потерпілих. 

Своєчасне звернення до адвокатів нашої компанії в Житомирі зможе вберегти Вас від несприятливих факторів у майбутньому. 

Юридична компанія «ДЛК" в місті Житомирі забезпечить Вас професійними адвокатами, які використовуючи всі законні механізми, конфіденційно, з урахуванням індивідуального підходу до Ваших інтересів, доб'ється потрібного результату. 

Зверніть увагу, що головною особливістю нового кримінального процесуального кодексу виступає закріплений принцип змагальності сторін. 

З самого першого дня, коли Ви дізналися про наявність проти Вас чи за фактом Вашої діяльності кримінального провадження, необхідно збирати докази Вашої невинуватості чи обставин, які вплинуть на суворість покарання. 

У разі, якщо Ви потерпілий, Ви маєте величезну кількість прав, грамотно скориставшись якими, можливо прямо впливати на хід слідства, прискорити його, і в кінцевому підсумку отримати необхідний результат. 

Зателефонуйте прямо зараз, і ми підкажемо Вам що у Вашій ситуації потрібно знати і робити.

4. Нерухомість і земельне право

Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності чи обмежений у його здійснення. 

Але реальність трохи інша. 

У нашій державі, випадки протиправного позбавлення громадян права власності частішають. 

Ви стали жертвою своїх представників, колег, родичів, партнерів, державних органів, юридична фірма «ДЛК» відстоїть Ваші інтереси і поверне Вашу власність. 

Маємо багатий досвід судових процесів з оскарження прилюдних торгів, правочинів з відчуження нерухомості, витребуванню майна у добросовісних і недобросовісних набувачів. 

Врахуйте, що багатьох ризиків можна уникнути, якщо звернутися до  юриста в Житомирі, для аналізу майбутніх Договорів з Вашою власністю, правильного їх оформлення. Ми проведемо аналіз всіх документів і оцінимо всі ризики по Договору на майбутнє.

5. Судовий процес

Крім розуміння норм матеріального законодавстві, тих правил які регулюють спірні правовідносини, для повноцінного захисту інтересів клієнта в суді юрист зобов'язаний орієнтуватися в процесуальному праві. 

За допомогою процесуальних норм можливо виграти здавалося б програшну справу.

Кожен з юристів нашої компанії володіє вузькою спеціалізацією і глибокими спеціальними знаннями. 

Практичний досвід ведення складних процесів дозволить у будь-якому випадку відстояти Ваші інтереси. 

За 2013 взяли участь у понад 600 судових засіданнях в судах загальної юрисдикції, адміністративних, господарських.